| Cosmin000 a întrebat:

Am o intrebare am pus sambate pe data de : 8/22/2015 o comanda la Creative Monkeyz Shop si am sunat la ei si mi-au spus ca locul de livrare nu acopera aria de la Urgent-Curier si ca baietii de acolo mi-au pus comanda prin posta dar nici pana acum nu am primit-o ar trebui sa mai astept sau sa pun o alta comanda. Multumesc anticipat! Dau si funda!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Trebuie sa astepti sosirea comenzii expediate prin posta. Expedierea comenzii prin posta are o durata de timp mai lunga decat una prin curieratul rapid---ai rabdare!