| Laur2821 a întrebat:

am o întrebare, eu sunt la școala profesională, eu vreau după terminarea acestei profesionale să fac și liceu încă 2 ani cât se face, după aia dacă iau examenul de bacalureat, pot să dau la orice facultate de ex: poliție locală, poliție frontieră, mulțumesc anticipat tuturor!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa dai la orice facultate, daca reusesti la admitere, la scolile enumerate daca indeplinesti si celelalte conditii de admitere (sanatate, nu ai condamnari) si reusesti la admitere.

1 răspuns:
| Laur2821 explică:

Mersi mult!