| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Am o probema. De azi, castile de la telefonul meu nu mai merg bine. O casca s-a defectat si nu se aude muzica prin ea, in schimb cealalta merge. Casca defecta are firul ce contine butonul de 'Stop/Play' si culmea ca nici el nu mai merge. Telefonul meu este Samsung Galaxy S4, iar castile au venit o data cu el.
Ce as putea face ca sa le repar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa le faci. Cumpara niste casti calumea. Gasesti casti on-ear/in-ear pe eMAG. Nu beats pentru ca sunt compatibilie numai cu dispozitive Apple.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Castile au fire foarte subtiri, care se rup repede. Trebuie avut grija de ele.
Unica solutie este schimbarea cu alta.

| Pop_Lara_1998 a răspuns:

Cumpara altele!

| Plesca_Petronel_1990 a răspuns:

Salut! eu zic mai bine sa iti cumperi altele ca o data ce se strica o casca nu mai ai ce face cu ele.