| Robertbosstan a întrebat:

Salut TPU,am o problema,am avut la facultate de facut un proiect,am platit pe cineva care are un program si mi-a facut proiectul pe loc, vreo 40 pg doar ca fisierul se poate deschide doar cu paint. am incercat sa il scot la imprimanta si nu merge,imi scoate proiectul doar ca micsoooorat foarte tare, de imi intra 40 de pagini pe o singura pagina, practic am pe foaie o dunga de sus pana jos..ma poate ajuta cineva sa il imprim corect?

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Cauta pe net convertor din formatul pentru paint( png gif cum e al tau ) in formatul pdf de exemplu