| SuZuki98 a întrebat:

am o problema cu calculatorul meu ..deci eram intr-un joc pe nume samp si deodata nu i-am mai facut nimic nici nu aveam mana pe mouse nici pe tastatura, ma uitam la televizor si deodata brusc se inchide ca si cum s-ar lua curentul dar chestia este ca butonul ala din unitate este aprins dar nu intra curent in el cand apas pe buton sa ii dau drumu, el normal doar s-a inchis si numai pot sa il aprind.Ma puteti ajuta va rog dau funda!

8 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Cred ca s-a ars placa video

| Vendetta47 a răspuns:

Din cate cred ti s-a ars placa de baza.Imi pare rau.

| LDCCristi a răspuns:

Monitorul ceva ia misca-l.dar coolerul merge?

| DarkOnix a răspuns (pentru LDCCristi):

Da
bine spus

| SuZuki98 explică (pentru LDCCristi):

Merge zici ca nu are nimic dar in el nu intra curent atat

| SuZuki98 explică (pentru SuZuki98):

Aa da e de la cooler.

| SuZuki98 explică (pentru SuZuki98):

Deci trebuie sa shimb ventilatorul

| LDCCristi a răspuns (pentru SuZuki98):

Nu ma. daca merge coolerul inseamna ca ti s-a ars placa video cred.dar macar mai booteaza?