| GoogleUser a întrebat:

am o problema cu leptopul, dupa ce am instalat windows 8.1 pe un laptop Asus x 551 MA, nu mi se fac actualizari la windows. Dupa ce dau sa caute actualizarile. mi le gaseste, der nu mi le descarca, iar daca le descarca pe citeva, nu le instaleaza. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de crack ai bagat la acel windows, cum era de bine facut windows-ul, cat de bun este, la unele nu merg update-urile la altele da, mai incearca si tu cu alt key/crack stiu si eu, dai o reinstalare de windows, am avut si eu windows 8.1 dar nu am avut probleme la asa ceva.