| ParaZiτuL a întrebat:

Am o problema. Eu, sora mea, parintii mei ne-am hotarat sa ne mutam la Pitesti la o casa, noi stam in mioveni, trebuie sa cautam o casa pana in 200. 000Lei si sa se uite la ea, daca ma puteti ajuta cu o casa in Pitesti, nu pe langa va rog frumos, daca nu gasim sa zicem in 1 - 2 saptamani, parintii mei vor mai vrea sa se mute sau nu? sunt confuz va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Salut.
Cred ca asta te-ar ajuta mai mult :)
Selectezi tu pretul si vezi ce gasesti in Pitesti la pretul de 200.000 Lei

http://www.imobiliare.ro/vanzare-case-vile/pitesti

| ParaZiτuL explică (pentru Ottakringer):

Salut, am cautat peste tot o casa in Pitesti, si nu am gasit una potrivita, este una pe platou trivale, frumusica, trebuie vopsita, mare. Este o zona buna? Este la pretul de 35.000 euro.

1 răspuns: