| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare cum pot sa ma loghez pe youtube cu vechiul cont de yahoo? au schimbat pe gmail si as vrea sa imi sterg contul de youtube dar nu pot sa ma loghez cu contul de la yahoo are cineva vreo idee cum as putea sa il sterg? funda pentru raspuns

2 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu ai cum sa te loghezi cu yahoo pe Youtube. Youtube este o platforma tot a Google-ului...Si te obliga sa te loghezi cu Gmail...Si daca vrei, iti poti face alt Gmail

| Greece2000 a răspuns (pentru Qweerrrtttyyy):

Mergea sa te loghezi cu yahoo, dar au schimbat google a cumparat youtube-ul.