| qSorinell a întrebat:

am si eu o mare problema am Wifi de la Tp-Link si as vrea sa stiu si eu daca pot mari viteza la internet. Vreau un raspuns urgent dau FUNDA si VOT.

2 răspunsuri:
| QuickSilvers a răspuns:

Salut. Daca router-ul este 10/100 si vrei gen sa iei abonament de 500/1gb RDS nu o sa mearga...chiar daca router-ul stie 300mbps pe Wi-Fi. El nu poate fizic sa forward-eze pachetele. Pentru ce e peste 100mb ca banda ai nevoie de un router capabil Gigabit adica un 10/100/1000.

| lorin2001 a răspuns:

Poti,pentru a afla cum, scrie intrebarea pe youtube! happy