| DoarSile a întrebat:

am un laptop Dell inspiron 5030m cateva detalii:
-4g ram
-procesor single 2, 3 ghz
-placa video ati 4200 hd 256 mb
o intrebare ma pot juca cateva joculete micute: counter-strike 1.6, league of legends, metin sa; mp. multumesc funda +vot

Răspuns Câştigător
| Anonymous20 a răspuns:

Merg jocurile tatii! La 4GB Ram tu întrebi dacă îţi merge cs? Am cunoştinţe care joacă cs cu 1GB Ram. Exceptând cei 256 Mb placa video, ar fi mers 512 sau mai bine 1024 Mb. Baftă bro! ^_^

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Counter strike, SA-MP, vor merge, LOL o sa ti se tarasca pe low, dar totusi merge!

| j1NNNx a răspuns:

Da, iti merg. Probabil foarte bine (Metin cs si samp). LoL mie imi merge cu 2 fara probleme big grin