| JaguarSType a întrebat:

Am un sistem audio 5+1 si nu imi mai merge telecomanda! Ce trebuie sa fac ca sa pot sa dau mai tare ca nu stiu! Nu merge decat cu telecomanda!

2 răspunsuri:
| BroSafarii a răspuns:

Dai funda da? Bun... Daca ai un telefon destul de performant, instalezi pe el aplicatia asta, ca si cum ai folosi telecomanda, dar nu vad alta solutie decat sa duci telecomanda la un service, sa ti-o repare.

| Alexandru_Dragomir_1982 a răspuns:

Telefon cu infrarosu, eu am un note 3 pe care il folosec ca telecomanda pentru 2 tv, home cinema, aer conditionat.