| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi bine daca mi-as lua o replica de Samsung Galaxy s4? Adica il pot folosi ca unul normal?(adica sa descarc aplicatii si jocuri android, etc)

2 răspunsuri:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Poti dar are procesorul mult mai slab, camera secundara si frontala sunt slabe dar la memorie nu conteaza cat are doar ii pui card stiu ca are vreo 2 g liberi si 2 ii ocupa telul. Merita sa-l iei adica te dai mare ca il ai si ff putini oameni isi dau seama ca e replica, dar daca costa mai mult de 400 de lei nu til lua. De black friday il gasesti nou la 1000-1200 de lei. Bafta! Si inca ceva se misca destul de bine si jocurile merg calumea pe el. Dar versiunea replici sa fie 1:1 nu alte versiuni de ***. Numai versiunea asta e intr-adevar buna.

| matrix6996 a răspuns:

Nu iti lua. Adica gen se misca ca un ****, ai 10 mb spatiu pentru. aplicatii, camera are 2 megapixeli, si asa mai departe. Daca vrei un tel bun i.ati Allview sau Sony.