| TheCousinsProduction a întrebat:

As vrea sa imi iau niste ghete care costa 429 RON si spune pe site ca daca esti elev/student iti ofera o reducere de 10% DIscount! As vrea si eu sa stiu cat ar veni pretul. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In jur de 370 ron cam asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei sa iti rezolvam tema la matematica de fapt

| FatUglyVirgin a răspuns:

Dai 430 lei pe niste ghete si nu esti in stare sa faci asa lucru simplu, vai de capu` meu ce prost

| TheCousinsProduction explică (pentru FatUglyVirgin):

Sunt abia clasa a 5-a :-)) Nici n am invatat sa facem din astea! Prost esti tu ca ai raspuns aiurea! :-))

| rapp2020 a răspuns:

| AliLina2 a răspuns:

Salut,din 429 lei iti va scadea 50 de lei asa ca vei mai plati 379 de lei.