| xKracksX a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti (in special fetele) despre barbatii care se epileaza pe picioare? eu sunt pe clasa a 11-a si multi colegi se epileaza pe picioare, dar mie nu mi se pare prea ok..ar trebui sa fac si eu asta?

7 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

"ar trebui sa fac si eu asta?'"

Daca simti ca latura ta barbateasca se ofileste, da! epileazate, fa-ti tabieturile happy>

| CristinaSNC a răspuns:

Eu nu am nimic impotiva cu luatul parului de pe picioare si la baieti. Adica daca baiatul e "bun rau" laughing ce mai conteaza daca are par pe picioare sau nu? laughing Atat timp cat ii plac fetele si nu are alte orientari, pentru mine e ok laughing

| Tinna666 a răspuns:

Eu nu am nimic impotriva..bine,nu mi-ar placea ca iubitul meu sa fie mai epilat ca mine dar de ce sa nu se poata ingriji si baietii? iubitul meu nu se epileaza, se ia cu masina de tuns si tot ii ramane ceva, dar micut, chiar atata bine, mai e si creol.e un bunoc smug laughing

| WarriorCat a răspuns:

Parul de pe picioare si maine te fac barbat.
Astia care se epileaza sunt ca niste doamne laughingwinking.

| Stella17 a răspuns:

Hei. Ma bucur ca nu ti se pare ok, pentru ca nu este, adica pana la urma nu sunteti femei, iar parul de pe picioare la baieti/barbati mi se pare foarte ok. Ai grija si nu te lua dupa toti prostii!

| Mishelle173 a răspuns:

Dupa parerea mea numai homosexualii si fotomodelele se epileaza pe picioare. Nu prea am vazut baieti care sa se epileze pe picioare dar dupa parerea mea e o idee stupida. )))) Nu cred ca colegii tai arata mai bine daca s-au epilat. xD

| roxy91000 a răspuns:

Pare o tampenie!