| andreistar3 a întrebat:

Browserul meu de la PC este GOOGLE CHROME. Si de cate ori vreau sa descarc ceva se downloadeaza in local disc C, adica unde nu prea am memorie. Cum fac sa schimb sa se downloadeze in alta parte?

Răspuns Câştigător
| Robin258 a răspuns:

Intri in meniul google chrome(apesi pe cheia de sub "x"). mergi pe optiuni.in partea dreapta click pe "in culise". apoi intri la descarcari si dai modificati.selectezi folderul unde vrei sa se descarce si apoi dai ok.done! fundabig grin