| mtrix a întrebat:

Salut TPU
ce ar trebui sa stii despre o fata pentru a o face prietena ta?

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

Cu ce se ocupă în timpul liber, dacă are o pasiune anume. dar cel mai important este să îndrăznești să te duci la ea și să fii tu insuși, adică sincer. Cel mai mare succes au cei care fac fetele să râdă, care propun ceva ieșit din comun, care sunt foarte atenți vizavi de o fată. Astfel ea te va aprecia pe tine și va lăsa deoparte pe cei ce nu știu să se comporte

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ca este facuta din femeie. big grin

| katy a răspuns:

Intra in vorba cu ea, incearca sa o cunosti mai bine, sa stii ce ii place, invit-o la o prajitura, o plimbare

| doctorandus a răspuns:

Ca e frumoasa, bogata si proasta. Daca nu e frumoasa si bogata, nu o iau eu. Daca nu e proasta, nu ma ia ea.

| Daniel2836 a răspuns:

Cu ce se ocupă în timpul liber ce fel de om este. încearcă să o scoți la o prăjitură sau un suc big grin!
Succes!

| Ωmega a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa vorbesti cu, sa aflii ce fel de om este si nu in ultimul rand sa vezi daca o interesezi in vreun fel.

| DorelXXX a răspuns:

Sa sti largimea