| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Ce telefon imi recomandati?
Vreau unul bun cu spatiu bun, dar sa ma incadrez intre 400-450 lei

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Mai strange 50 lei!
http://cubot-romania.ro/seria-note

13 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Acum cateva zile shareuia o domnisoara un Huawei, era in pretul tau si era foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca telefoanele E-Boda sunt telefoane acceptabile. Si ieftine.

http://www.e-boda.ro/telefoane

Testat,are si mama. Telefon ok. Mai bun si decat Allview. La pretul tau chiar recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci acesta

http://m.emag.ro/......D396Z3BBM/

Samsung J1 mini la reducere de la 449 lei. Si este Samsung. Si Dual Sim.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alo,baiatule... Garantia o ofera orice producator. In caz ca se strica poate sa acopere garantia. "Poate", in functie de stricaciune. Telefonul nu este deloc slab. Este un telefon ieftin care ofera functii modeste. Eu am un Core Prime, are 1 GB RAM, 8 GB intern, 5.mpx,2 frontal, 4, 5 inch ecran... SI este tel de 600 lei. Il am de un an. Am avut si tel. mai slabe de atat. Cand bugetul nu iti permite nu faci fite.

Bine, J1 mini are in schimb un ecran mai mic.

Dar la banii tai si pretentiile tale, gasesti numai SH pe OLX. Dar mare grija pe OLX ca poti lua teapa.

Eu am Core Prime-ul de vanzare, s-ar incadra la pretul tau, dar nu negociez eu cu un copil. Oricum aici ne intelegem ca mutu cu chioru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai Fu--2-10-n gura de salontan. M-ai si blocat. Vezi ca eu nu m-am legat de pers. ta. Licheaua naibii. Stoc epuizat la eboda. Dar le gaseste si la eMAG. sau alte site-uri.

| 273 a răspuns:

GDX
Eu nu vreau sa fiu rau dar...
Eu de unde trebuie sa stiu cine e acea domnisoara?
Sau despre telefon sau site?

| 273 a răspuns:

GdX

| 273 a răspuns:

CPAElites
Telefonul acela mi se pare foarte bun, dar mai astept si alte pareri happy

| 273 a răspuns:

Angelblue90
Multumesc ca ai incercat, dar nu cred ca o sa imi iau un e-boda.
Dar mersi ca ai vrut sa ma ajuti

| Salontanul a răspuns (pentru 273):

Nici n-ai cum sa iei. Angelblue90 are ceva probleme cu sanatatea. Toate sunt "indisponibile". Ti-a dat link-ul aiurea, in criza de raspunsuri. Uita-te si pe aici: http://www.gsmreview.ro/categorie-pret/sub-400-lei/
http://www.giz.ro/telefoane-mobile/telefoane-ieftine-cu-android-27358/

| 273 a răspuns:

Garantie 24 de luni...
Eu nu caut cu garantie + telefonul e slab
Multumesc foarte mult ca ai incercat sa imi gasesti un telefon bun
Asta inseamna mjlt oentru mine

| 273 a răspuns:

Mult pentru mine*

| 273 a răspuns:

Ba incetati!
Eu nu doresc cearta.
Angelblue90 s-ar putea sa aiba dreptate intr-un fel...