| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa ma trezesc noaptea ca sa fac o farsa? Dorm cu maicamea in camera asa ca am nevoie de o solutie care sa nu implice zgomote care sa o trezeasca si pe ea.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pui telefonul sa vibreze.Pe alarma.Ai grija cu farsa.Sa nu faca cineva vreun infarct.

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pui la telefon alarma si iti pui castile. O sa te treazeasca doar pe tine. Dupa faci farsa. Bafta laughing!

| RainmakerX a răspuns:

Este perfect asa cum au zis si ceilalti dar ai grija daca ai parchet prin acea camera. Daca se intampla sa calci vreun pic gresit atunci cel mai probabil mama ta se va trezi de la zgomotul facut de parchet si planul tau va fi "capout".
Bafta oricum!

| singuraticul90 a răspuns:

Simplu,cumperi ceva care sa semene cu sangele,gen vopsea de oua,dar dizolvata in putina apa, si te ungi pe la nas, gura, unde vrei tu, si astepti sa se trezeasca ea prima happyiti pregatesti toate astea ziua cand ea e ocupata

| anonim_4396 explică (pentru singuraticul90):

Intrebarea mea era: Cum sa fac sa ma trezesc in timpul noptii fara sa o trezesc si pe maicamea? Si am deja o farsa pregatita. MUHAHAHAHA

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Farsa este ca sa pun banda de aia neagra care seamana cu scociul pe langa pat doar ca cu partea lipicioasa in sus. big grinD

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vad sensul.Dar, ma rog, daca tie iti face placere, succes!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pui telefonul sa vibreze.Pe alarma.Ai grija cu farsa.Sa nu faca cineva vreun infarct.

| LyHoney a răspuns:

devil