| Ardei87 a întrebat:

Daca bateria de la telefon nu ma imi tine deloc adica se descarca singura as putea sa imi cumpar o baterie de telefon de la un magazin special ca am vazut? Adica nu s-ar pierde nimic din telefon, nu? Funda cel care imi explica.

5 răspunsuri:
| DianaSim a răspuns:

Bună,memoria telefonului nu este afectată după schimbarea bateriei, dar cu toate acestea, îţi recomand ca întotdeauna să cumperi accesorii originale.Cu siguranţă găseşti pe site-ul oficial al producătorului sau la eMag sau Altex.
Sper că ţi-am fost de ajutor.

| Ardei87 explică (pentru DianaSim):

Pai de la Altex o voi cumpara. Multumesc pentru raspuns.

| Marian9832 a răspuns:

Nu ai ce sa pierzi daca schimbi doar bateria.

| Ardei87 explică (pentru Marian9832):

Pai doar bateria o schimb. Nu mai ma tine deloc, se inchide cateodata dupa vreo 2 ore avand 100%.

| Marian9832 a răspuns:

In cazul asta poti sa o schimbi dar sa fi atent sa fie ca cea pe care o cumperi sa corespunda cu cea pe care o ai