| MihaicaDan a întrebat:

Daca imi iau un Ebook reader o sa pot lua date din calculator spre exemplu si sa le pun pe el? sau de pe internet? Ca sa fiu mai clar... Trebuie sa platesc pentru fiecare carte ce vreau sa o citesc? Sau o pot citi gratis?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sunt site-uri unde gasesti carti gratis, de pe altele, le cumperi.
Daca le descarci pe pc, le poti transfera pe ebook fara probleme. Alege un ebook care sa vada cat mai multe formate, doc, pdf, txt, mobi, epub...

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Da poti lua http://bit.ly/11qVxer iei cartile de pe internet si le pui pe el. Si exista siteuri unde sunt carti pentru el