| Claudiu120719 a întrebat:

de curand am facut un video in Sony vegas, m-am dus in oras si l-am lasat sa se incarce singur pe youtube dupa 1h cand vin acas este debea la 10% ma uit mai bine la videoclip si vad ca are 6gb, intrebarea mea e urmatoarea, Sony vegas nu si converteste videoclipul? Si alte intrebari ar fi cum sa fac sa fac videoclipul mai mic ca banuiesc ca daca e mai mic se incarca mai repede.

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Cand dai sa randezi alegio rezolutie mai mica, de preferabil uitate dupa.wmv si uita-te dupa o rezolutie mai mica. Daca vrei mai multe detalii trimite-mi un mesaj privat.

| gheorghe696969 a răspuns:

Da-i export..si dupa te duci pe youtube si il selectezi si il pui.dar vezi cu rezolutia...ca dureaza mult daca videoclipul e HD..DECI MAI INTAI DE-I EXPORT LA VIDEOCLIP..CA APOI E USOR SA IL UPLOADEZI PE YOUTUBE.winking.