Întrebare recomandată | puscahoreangaion a întrebat:

doresc sa aflu ce trebuie sa fac la locul de munca pentru a avea success si a nu ma mai pierde cu firea in fata cererilor sefilor mei. in fata incercarilor sunt stresat si ma pierd repede si intru in panica! de aceea toate lucrurile imi ies pe dos si nu stiu cesa fac pentru a face fata greutatilor mele si sa fiu multumit! doresc un sfat din partea voastra! dau funda!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce poti sa faci decat sa ai incredere in tine si sa fii bun la ceea ce faci

| cristimihailov a răspuns:

Nimic. Tine de tine. Poate mai incolo, cand o sa mai prinzi incredere in tine, o sa mai poti sa stai linistit.

In rest, nu ai ce. E o trasatura de a ta de personalitate din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti sefii sunt asa, vezi de lucru si nu mai pune la suflet tot ce zice sefii.Cauta sa faci lucru bun si nu te stresa.Sa ai puterea sa te calmezi singur cand incepe acel atac de panica. Spune da domle si vezi in continuare de munca.Intr-un cuvant sa nu mai pui la inima adica nu le mai da atentie la ce spun sefii.