| ionpusca a întrebat:

doresc sa stiu cum pot repara sau remedia un browser internet explorer sau goole chrome cand acesta ingheata si se blocheaza de nu mai pot sa scriu nimic pe bara de search! exista o instructiune la browser care poate dezgheta pagina, iar daca nu ce solutie pot gasi!

3 răspunsuri:
| DoarSteff a răspuns:

1.Internet Explorer e ceva mai lent (parerea mea).
2.Il folosesti doar cand iti iei un PC nou pentru a descarca alte browsere mai performante.
Cat despre Google Chrome ingheata si se prabuseste mai mereu asa ca eu iti recomand Dragon Comodo (Varianta inbunatatita a lui Google Chrome) deoarece nu se prabuseste si nici nu ingheata. Si ce priveste blocarea, ei bine nu e provocata de browser si mai mult de PC. Si cand zic "mai mult" adica vreau sa zic "TOTAL". Sper ca te-am ajutat si toate cele bune.

| Jipa95 a răspuns (pentru DoarSteff):

laughing)))))))) Si cand zic "mai mult" adica vreau sa zic "TOTAL" Si mai exact ce componenta/e ar putea cauza aceasta ''prabusire''?

| DoarSteff a răspuns (pentru Jipa95):

M-am exprimat aiurea nu? Mda. laughing. Oricum, stai prabusire? Nuu. "Prabusirea" (in cazul Google Chrome) este cauzata de un plug-in "nefunctionabil". Si "parca" atunci cand se blocheaza PC-ul se blocheaza si browserul nu? laughing E logic laughing rolling on the floor. Componenta auzi laughing)))) Doamne... laughing rolling on the floor