| kegrtteger a întrebat:

Eh trec clasa a saptea la scoala si mi-am cumparat o camasa in carouri rosie. Am voie sa merg cu ea la scoala?

3 răspunsuri:
| KM3 a răspuns:

Păi dacă școala nu are o uniformă anume nu văd care ar fi problema.

| AcadeaAnonima a răspuns:

Depinde de scoala. Oricum, la noi este voie. Unii merg chiar cu blugi rupti, rochite, etc.Esti clasa a7-a ar trebui sa fie permis. Bafta oricumwinking

| BiancaByee80 a răspuns:

Nu cred ca te va primi. Va incepe discutia care e des intalnita la noi in scoala si anume: "Veniti la scoala, nu la discoteca. Imbracati-va decent!". Si nu avem voie sa purtam decat camasi albe si pantaloni negri sau blugi sad. sper ca ti-am fost de folos. Funda? :*