| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

Eu doresc sa imi cumpar un Huawey p8, dar problema e ca trebuie sa ma incadrez in 500 de lei.
Pe net am tot gasit telefonul, dar era 700-800 ( si eu nu sunt nebun sa dau banii aia pe un telefon:/)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu vreau un S7 Edge la 200 lei, dar le gasesc doar la 3000 lei...

daca astea sunt preturile si nu esti dispus sa dai atat cauta alt telefon

| Sn4k3 a răspuns:

Huawei* P8 lite poate, si da e minim 750 lei. Daca nu vrei sa mai pui 200 lei in plus, cauta altul, dar vezi sa fie si cunoscut, ca poate se strica intr-o luna si iar dai 500 lei pe altul (sper ca ai inteles ce-am vrut sa zic). Mai bine dai putin mai mult pe un telefon bun, decat mai putin pe unul prost care se poate strica imediat. Bafta la cautat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa si care este intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe OLX gasesti mai ieftin. Doar SH. Telefonul pe care vrei sa il cumperi nu il gasesti mai ieftin de nou. Iar 800 lei este un pret acceptabil. Eu as da 800 lei pe un telefon.

| 273 a răspuns:

Daca este vreun site.
Cu ce caut eu