| PickUp a întrebat:

Ii aud pe toti ca se uita la Naruto. mereu mereu si mereu... Spuneti-mi si mie informatii despre Naruto pe ce post e de la ce ora e si de ce ar merita sa ma uit la el!
Multumesc
Pentru ce-l mai creativ raspuns dau funda!

9 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Naruto este cel mai frumos anim

| AllmaGirl a răspuns:

Se da si pe Animax (canalul care apare in loc de Minimax dupa ora 8 unde sunt animeuri), dar nu urmaresc, nu stiu ora.

| Cosmin22Cos21 a răspuns:

Uite pe acest site vei putea urmari toate episoadele ele apar in general joi intre orele 12 si 14...maxim si iti dau un sfat merita sa te uiti la naruto cu toate ca nu stiu de ce dar mie imi placelaughing si stiu ca si tie o sa.ti placa promit! funda?happy

| PickUp explică (pentru Cosmin22Cos21):

Eu am spus mai multe informatii... dar iti dau funda!

| PickUp explică (pentru Cosmin22Cos21):

Nu merge sa da fundalaughing

| Cosmin22Cos21 a răspuns (pentru PickUp):

Cam ce imformatii?happy adica mai detaliate?happy

| PickUp explică (pentru Cosmin22Cos21):

Pai ce se intampla. Cate personaje... etc

| Cosmin22Cos21 a răspuns (pentru PickUp):

Ce se intampla daca ti.as spune nu te.ai mai uita in marelaughing pe la sfarsit este o mare batalie cu cele mai tari personae si numarul personajelor este imens nu iti pot spune cu exactitate cate sunt sorry...