| Zuupass a întrebat:

Imi place sa filmez jocuri si a devenit un hobby. Eu filmez cu Bandicam si este bun dar am lag la unele jocuri, Intrebarea mea este: OBS (Open Broadcaster Software) sau bandicam la care am licenta sa filmez mai mult de 10 min?

Răspuns Câştigător
| Anonymash a răspuns:

Ca sa iti mearga fara lag, iti trebuie o placa video de cel putin 1 GB DDR3

| Zuupass explică (pentru Anonymash):

Imi voi cumpara una in acest caz, multumesc big grin

| Zuupass explică (pentru Anonymash):

5450 1GB DDR3 este bine? imi pare rau daca te deranjez

7 răspunsuri:
| Anonymash a răspuns:

Orice program de filmat iti face lag la jocuri... OBS este full-free, n.ai nevoie de licenta pentru a filma mai mult de 10 min...
Dar acum depinde si de specs PC-ului...

| Zuupass explică (pentru Anonymash):

Unele programe fac lag mai mare ca altele. As vrea sa stiu care nu provoaca drop de fps des, si ambele imi merg la setariile recomandate

| Anonymash a răspuns:

Zi.mi ce specs ai la PC

| Zuupass explică (pentru Anonymash):

2.66 ghz, 3 gb ram si placa video 6400 256 mb ddr3

| Anonymash a răspuns:

Ia-ti mai bine de la GTX 690