| Alex2000esteban a întrebat:

Imi poate spune cineva ce trebuie sa fac ca sa primesc like-uri la pagina mea.? Folosesc like my like you si vreau sa stiu daca like-urile vin automat sau trebuie sa dau eu undeva dupa ce strang credite.
Daca vin automat voi in cat timp ati inceput sa primiti like-uri? ( cei care folosesc. )

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti plac like-urile false?

| Alex2000esteban explică (pentru darrio2007):

Pe like me like you like-urile nu sunt false sunt de la alti utilizatori facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pagina pe Facebook cu aproape 40.000 de like-uri. Si asta dupa aproape 2 ani. O parte din ele provin din reclame gen S4S. Altele din share-urile altora pentru ca eu creez si postez continut de calitate. Un share la o postare - o reclama pentru pagina. Un videoclip mi-a facut 200.000 vizualizari si 6000 de share-uri intr-o luna. Asta-i unul dintre ele. Trebuie sa stii ce sa postezi. Degeaba te chinui sa iti aduci abonati daca postezi aiureli si primesti unlike de 2x mai mult.

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Alex, trebuie sa dai si tu like altor pagini sa acumulezi puncte si cu punctele acelea vei primi la randul tau like-uri.