| 10Bubico a întrebat:

Imi pusei pe net comandă de o pereche de Nike Air Max verzi! Se mai poarta culoarea aceasta? Cu ce pot sa ii port?
P.S:Sunt băiat!

Răspuns Câştigător
| NickiAle32 a răspuns:

Bineinteles ca inca se mai poarta verde, e o culoare frumoasa. Dupa parerea mea poti sa ii porti cu o pereche de blugi si un tricou sport sau cu un treining negru tot de la nike.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Se poarta foarte bine cu o fustita roz si niste ochelari de soare galbeni cu lentile mov.

| relian a răspuns:

De unde ai dat comanda ca ma intereseaza si pe mine? Si ce model sint din ce an?

| StefanIntrebare a răspuns:

Conteaza daca iti plac tie.