| 1234567890123 a întrebat:

imi puteti explica ce este cu backup-ul la iphone si cu ce ma ajuta, si ce sa fac atunci cand nu am memorie suficienta pentru al face. Dan funda

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

In icloud e accelasi lucru insa totul e salvat in contul de icloud in loc de pc. Ai avantajul ca poti avea acces de oriunde la el, dezavantajul spatiului mai scazut si riscul sa iti afle cineva parola de la icloud.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

BAck-up-ul in iTunes ma gandesc ca te referi te ajuta la recuperarea datelor in caz de probleme cu telefonul sau chiar pierderea/furtul acestora. Daca nu ai spatiu suficient pe partitia cu windows-ul pentru a il face ai putea sa maresti partitia alocand spatiu de pe alta partitie.

| 1234567890123 explică (pentru mont):

La icloud, scuze, am uitat sa mentionez