| Anaconda3 a întrebat:

in primul rand cine imi da un raspuns corect la intrebarea asta are funda de la mine si toate felicitarile si multumirile.
Am tot cautat pe net o aplicatie care sa imi dea subtitrare videoclipurilor direct de pe Youtube dar nu am gasit, unele clipuri poti sa le traduci dar altele cum sunt cele indiene si altele nu merg traduse in romana, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Doar Youtube-ul isi poate subtitra si traduce singur clipurile, nu exista alte programe. Procesul asta necesita o putere de procesare extrem de mare, pentru ca subtitrarea se face pa baza sunetului.

| Anaconda3 explică (pentru CuriousStuff):

Am descarcat videoclipurile prin tubemate si dupa aia am incercat sa le bag subtitrare cu subloader dar tot nu merge, videoclipurile le-am descarcat de pe Youtube si sunt niste seriale indiene, in trecut am putut sa bag subtitrare la niste filme horror descarcate de pe net dar nu stiu de ce la filmele astea de pe Youtube nu merge

| Zaygon a răspuns:

Imposibil asa ceva.