| tauruss a întrebat:

mi-am cumaparat de curand o placa video de 1 gb ddr 3 128 bit multe tehnologii etc oricum e taricica placa dar imi merg jocurile in refresh de ce fifa 11 merge sacadat assassins creed revelation merge sacadat si putin in refresh pana si minecraft la single player merge foarte greu va rog ajutati-ma apropo am 2 gb ram si procesor Intel core 2. 6ghz va rog ajutati-ma! ce sa fac? funda!

3 răspunsuri:
| alexb0y1998 a răspuns:

In primul rand vezi sa nu iti ruleze/updateze/downloadeze/orice iti mananca ramii ceva programe apoi vezi daca nu ai un virus ce iti incetineste PC-ul. O zi placuta

| ProSenSe a răspuns:

Incearca sa dai rezolutia foarte mica. Bafta

| ssssergiu a răspuns:

Intra pe site-ul asta: http://www.systemrequirementslab.com/cyri selectezi jocul si ii dai sa verifice da iti merge acel joc pe pc, iar despre minecraft chiar daca ii un joc cu o grafica slaba cere 4gb ram