| anonim_4396 a întrebat:

mi-am facut un CV pentru angajare si vreau sa stiu daca acesta trebuie semnat, va rog mult sa ma ajutati, sa semnez CV-ul sau sa il depun asa fara semnatura?

Răspuns Câştigător
| Eyesblue a răspuns:

Nu trebuie semnat

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, CV trebuie semnat.

| onix33 a răspuns:

Nu cred ca are vreo importanta, mai ales daca il depui online

| StefanDrg a răspuns (pentru onix33):

Nu il depun online, il duc personal acolo unde ma angajez, l-am completat pe Pc l-am scos de la imprimanta, dar nu stiu daca trebuie sa il semnez sad

| doctorandus a răspuns (pentru StefanDrg):

Pe CV scrie numele si prenumele, eu am absolvit sociologia muncii dar e prima oara cand aud de CV semnat cu pixul.