| StasN1one a întrebat:

Nu pot sa efecuez transferul serviciilor Moldcell (internet) la un alt domiciliu deoarece tatal meu e ala care a incheiat contractul cu ei.
Problema e ca el nu e in tara, iar eu eu trebuie sa dispun de o procura de la el pe care nu o am.
Intrebarea mea este : Daca imi schimb serviciile Moldcell pe Star net si nu mai achit internetul celor de la Moldcell, se poate intimpla ceva?
Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai achiti se vor pune penalizari, si tatal tau poate fi obligat de lege sa plateasca datoria si penalizarile, tie nu ti se poate intampla nimic.