| Adrian022 a întrebat:

nu stiti de ce,pe fiecare site cand intru, imi apar vreo 3 reclame? adica una in stanga ecranului, una jos in stanga si una in dreapta. le pot da x dar nu-mi place sa dau de fiecare data cand intru pe un site..nu stiti cumva cum le pot dezactiva? folosesc OPERA.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Adblock iti blocheaza reclamele. Este o extensie pentru browser.

Descarca de aici pentru Opera ->> https://addons.opera.com/en/extensions/details/opera-adblock/?display=ar

E gratis, dar poti dona daca vrei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa stim ce fel de reclame sunt? Poti instala adblock plus pentru a nu mai vedea acele reclame.Dar mai sunt reclame gen,, sunteti vizitatorul numarul 100 si ati castigat ...bla bla..care de fapt e un virus.Sau mai multi.

| marin81 a răspuns:

Reinstaleaza browserul / utilizeaza iobituninstaller pentru a dezinstala opera