| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de ce bara aia de la RocketDock apare peste ferestre?
Adica cand deschid browser-ul google apare peste el! Este vreo setare ceva?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Da. te duci la Dock Settings... -> Position -> Layering -> selectezi Always on Bottom -> ok.

| StefyJe a răspuns (pentru RoyDupuis):

Multumesc mult ROBsessed! Ai FUNDOI! happy

| anonim_4396 explică (pentru StefyJe):

Cu placere!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din setari poti modifica pozitionarea ei si in acelasi timp cat % de opac sau transparent sa fie.

O zi placuta happy

| Moryami a răspuns:

Mergi la Dezinstalare Programe si vezi acolo daca e ceva RocketDock dai Uninstall