| farukko a întrebat:

va rog ajutati-ma ca nu-mi pot configura adresa de email nu figureaza in inbox si spune sa verific in folderele de spam/bulk dar nu stiu cum sa fac asta ca nu stiu ce inseamna asta va rog ca vreau sa postez pe site dar nu-mi configureaza adresa de email nu stiu ce sa fac am incercat orice si tot nu merge mi-am schimbat si contul si tot nu merge ce pot sa fac

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Fiecare program de email (outlook expres, yahoo, gmail,...) contin folderele inbox, outbox, spam, bulk, trash, delete. Configurarea unei adrese de email este diferita pentru fiecare program in parte. Daca nu spui ce program folosesti, cauta pe google cum se face o adresa de email pentru programul pe care-l folosesti.