| PăunAndreiDarius a întrebat:

voi ce fel de telefon ați prefera Samsung Grand Prime sau Samsung Core Prime?

Răspuns Câştigător
| Alex1510 a răspuns:

Prefer Grand prime caci:
a) e mai rapid
b)e mai mare
c)are bateria mai buna
d) are camera mai buna
e) are ecranul mai bun
Crede-ma stiu ce zic o colega doua colege de-alemele, diriga si profu de geogra/sport au core prime iar un coleg de-al meu si o verisoara au core prime

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Grand Prime 4G deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt posesor de Core Prime, dar as opta cu cea mai mare placere pentru un Grand Prime.