| Alexf13 a întrebat:

vreau sa ma ajutati putin cu cateva informatii daca aveti sau ati avut telefonul HTC M7. Am vazut cateca chestii ca are 2gb ram placa destul de buna dar as dori sa stiu daca merita sa cumpar unu am buget limitat sa zic asa si as vrea sa imi iau acest telefon am auzit ca are ceva probleme cu camera sau asa. Oricum va rog mult spuneti.mi cum se comporta raspunde repede la comenzi merita sa cumpar unul? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Telefonul se misca bine, am avut unul timp de 2 ani pana s-a ars placa de baza.

camera e ciudata, are doar 4mp, dar cica ar fi ultrapixeli pentru a capta lumina mai multa noapte... insa din punctul me de vedere pe intuneric mai mult strica pozele... pe lumina erau ok

1 răspuns:
| AidDja a răspuns:

Camera e foarte slaba..doar 4 Mp