| George2000_6958 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu niste jocuri CO-OP.

SA NU VA PRIND CA LASATI METIN2 4STORY LEAGUE OF LEGENDS SAU ALTELE DE GENU.

Vreau jocuri gen : Minecraft; Terraria; Saints Row The Third; jocuri care sa fie si cu download, mersi anticipat happy.

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Shootere: Battlefield si Call of Duty (costa) sau PlanetSide2 (free pe Steam)
Strategie: Airmech (este gratuit, mai nou este si pe Steam)

Minecraft: stiu cateva servere mai deosebite pe care joc, cum ar fi Skyblock.net dar cere cont premium.

Ar mai fi si altele, dar nu le cunosc, pentru ca nu sunt fan al multiplayer-ului, astea sunt singurele pe care le-am incercat si mi-au placut, am jucat si LoL dar nu prea m-a prins, nici 4Story si nici metin.

5 răspunsuri:
| casher a răspuns:

... stiu multe dar sunt pe net, dar, daca vrei din alea downloadate uite aici:
-Terraria
-Minecraft
-Call of Duty
-PlanetSide2
-Halo (1, 2,3, 4)
-Left 4 Dead 2
-Black Ops
-Counter Strike
-Counter Strike Source
- www.steam.com
-Saints Row The Rid
-Airmech
-si alte jocuri;))

JOCURI DE PE NET CU MULTIPLAYER:
-Exit Path (1, 2)
-Minecraft (Poti sa-l joci si pe net: http://minecraftforfree.com/play.php [VERSIUNEA 1.5.2] )
-Plazma Burst (1, 2)
-http://multiplayer.1001jocuri.com/
-Stick MMORPG
-Cainele Si Pisica (1, 2) [ESTE IN 2]
-Si altele... xD Funda? aaa stai ca deja ai dat funda :(

| Ilogic221 a răspuns:

Left4dead 1,2, COD (Call of duty) black ops 2 zombies

| Explicatii a răspuns:

Halo 2 3 4
Call of Duty
Black ops 2 zombies funda?

| InvalidShark09 a răspuns:

Halo 4,3 si 2.