| eddyeduard a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar un laptop si am gasit un HP 15 cu procesor AMD A6 quad core 2.00 ghz ram 8Gb+1Gb dedicata. hard de 750 Gb dar am inteles ca este mai bun procesorul Intel, ma puteti ajuta cu un sfat este bun acest laptop? dau fundita

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Ram este ok hard de 750 ok dar procesorul este destul de slab iti sugerez un laptop cu cel putin procesor Intel i3 big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa laptopul? Te poti uita pe internet la diferite marci de laptop si te poti uita si la buzunar. Daca buzunarul nu e o problema poti cauta un laptop cu procesor Intel core.

| eddyeduard explică:

Era 1400 lei