| Gabytzzzzzu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, contul meu de yahoo ce-l am de 8 ani mi-a fost spart. Tot ce vreau sa stiu este cum contactez pe cei de la yahoo? Am cautat dar se pare ca nu pot fi contactati decat din SUA si Marea britanie ( telefonic ). Vreau sa vorbesc cu ei, in orice fel.

2 răspunsuri:
| ionutz4u92 a răspuns:

Nu iti va oferi nimeni parola daca nu iti mai aduci aminte detaliile legate de securitatea contului.
Incearca la acest link sa o recuperezi (doar daca cunosti toate datele introduse de tine)
https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot

| Otto2014 a răspuns:

Ai pus nr de tel la yahoo?