| StevenMetalhead a întrebat:

Salut.Vreau anul asta sa ma apuc de invatat bine matematica.In continuare merg in 11-a si...cam nu o duc bine cu mate.Deci as vrea sa stiu de unde sa incep si cum sa ma pregatesc bine.

Răspuns Câştigător
| Levelstar a răspuns:

Pai eu as zice sa reiei in vara asta toata materia clasei a 10-a, asa iti auci aminte de ce ai invatat si nu prea o sa ai probleme in a 11-a

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Recapitulezi tot ce-ai făcut tu dintr-a 5 -a până-n a 11-a şi eu în clasa 7-a uitasem tot dar am recapitulat, în vreo 2 săptămâni făceam aproape tot perfect.

| Luisa20 a răspuns:

Ai putea discuta cu parintii tai si sa mergi la meditatii la matematica.winking