| pantera a întrebat:

Salut vreau sa imi fac card pentru a juca poker online cu bani adevarati. Ce cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| AtomiX a răspuns:

Foarte simplu. te duci la banca, completezi niste formulare, etc. dureaza ceva timp pana il primesti, te suna ei sau iti trimit msg sa te duci sa il iei. dupa ce l-ai luat, il bagi in bancomat, il activezi. pe urma te duci la banca sa depui bani pe contul respectiv si in final iti faci cont pe site-ul unde vrei sa joci poker, iar la setari sau chiar cand iti faci contul o sa iti ceara nr cardului etc. dupa ce ai completat, iti extrage suma de bani de pe card si o introduce pe site ca si puncte/ bani (depinde de site).
P.S: unele site-uri primesc de la o anumita suma de bani in sus, de exemplu de la 100 lei in sus, asta inseamna ca trebuie sa ai pe card cel putin 100 lei. succeswinking

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la banca, deschizi un cont si iti atasezi un card la contul respectiv

| DANIEL2001 a răspuns:

Lasate ma tu de poker ca nu-i de tine

| pantera explică (pentru DANIEL2001):

De ce raspunzi? Imi faci critica sau ce?