| Zipon300 a întrebat:

Vreau sa schimb windows-ul si nu stiu ce drivere mi-ar trebui la laptop...
Ce drivere imi trebuie pentru Sony Vaio VGN-F21E?

Cine imi raspunde dau funda!

Răspuns Câştigător
| xAudCulorix a răspuns:

Iti trebuie in primul rand driver-ul de la placa video. Te uiti cum ii zice la placa si apoi intrii pe site-ul companiei la divere si scrii acolo model serie etc. si le descarci iar restul le poti descarca cu SlimDriver. Il descarci si iti zice ce drivere mai ai nevoie.

2 răspunsuri:
| BobanMau a răspuns:

Exista un program pe net se numeste Driverpack solution il descarci il pui pe un CD-U si dupa ce ti-ai instalat windows-u il bagi si pornesti programu.........programu va scana si iti va baga driverele corespunzatoare pentru PC tau