| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum tai sau cum fac o poza sa fie de 150x300 pixeli?... Adica o poza care are mai mult de 1000 pixeli sa o fac sa fie de 150x300?... Dau funda happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O redimensionezi in photoshop. Lasa poza aici si ti-o fac eu daca nu te descurci.

| NicolasAlx a răspuns:

Cu un editor de fotografii mai friend. Deci alegi de ex. Paint si dai edit si change size si apoi scrii ce marime vrei tu. Dar imaginea nu va fi prea cool. Daca vrei cool, te sfatuiesc sa folosesti un editor de fotografii cu auto adjustement pentru reducerea imaginii. calitatii. ei.

| aviatoru a răspuns:

Daca nu ai un program de editat poze,il cauti pe net, il instalezi, si dai resize la cati mp vrei, si gata redimensionarea, eu asa am facut