| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu un program pentru update-uri la drivere care sa fie actualizat periodic, sa isi faca treaba foarte bine si sa ofere cele mai noi update-uri pentru driverele mele.Nu vreau sa fac manual update-urile! Daca se poate, sa imi spuneti si cheia de la program pentru versiunea full. Dau funda pentru cel mai bun program!

2 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Eu folosesc Driver Easy...versiunea gratuita. Problema e ca nu iti descarca cu mai mult de 60 Kb/s daca nu ai vresiunea PRO, dupa ce descarci driverele, le poti instala manual, sau pot di instalate de catre Driver Easy.

| IsJustAnIllusion a răspuns:

Salut! Eu folosesc Update Checker, e un program destul de bun si e gratis.