| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am dat comanda vineri la ora 9 de black friday de pe flanco la un Samsung galaxy s4 am primit email-u de confirmare tot a zis in maixm 3 zile ajunge. Nu stiu sigur daca s epune si sambata duminica dar oricum vreau sa stiu si eu cand imi ajunge acest produs acasa si cu ce firma de curierat trimite flanco?

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Salut,maine ar trebui sa iti ajunga."3 zile lucratoare"..cat despre curierat, sunt 3 firme:Fan Courier, DPD si ADD Cargo, succes!

| MateescuParker a răspuns:

Salut happy Sambata, Duminica nu iti vine curierul crying( Marti, Miercuri sigur vine happy Din cate stiu flanco lucreaza cu fan courier happy Funda? big grin