| Anonim65564 a întrebat:

Salutare,ce parere aveti despre Institutul SAE Bucuresti,care ofera diploma in game design,animatie,grafica si inginerie audio?
Sunt interesat despre industria jocurilor video,si as vrea sa lucrez in acest domeniu,am inceput sa lucrez eu singur cu ajutorul internetului,dar o facultate/colegiu cu aceasta specializare nu mi-ar strica,mai ales ca am multe de invatat, ce institutii care ofera cursuri si diploma in acest domeniu ar mai fi in Romania?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci in industria jocurilor, ca daca te gandesti la programare nu te ajuta la nimic cursurile alea.

Oricum la ce am vazut pe site mi se par niste preturi enorme pentru ce ofera iar diploma aia nu o sa te ajute cine stie ce