| DEADON a întrebat:

Salutare.
Cum sta treaba cu programul Zonga?
Eu am inteles daca ai cartele Vodafone si ai Zonga nu trebuie sa mai platesti lunar 2 euro.
Este adevarat?

1 răspuns:
| RalucaZonga a răspuns:

Salut,
Orice client Vodafone beneficiaza de gratuitate pentru optiunea Zonga Full timp de 3 luni. Sunt insa abonamente pentru care aceasta optiunea este gratuita pe toata durata contractului.
Daca vrei sa verificam exact situatia numarului tau, trimite-ne un email pe adresa feedback@zonga.ro cu numarul de telefon Vodafone. happy
Raluca,
Echipa Zonga